• Ankara Plastik Cerrahi – Burun Estetiği Ankara

  • Op. Dr. Raşid TOKSÖZ, burun estetiği ankara, ankara plastik cerrahi, plastik cerrah, yüz estetiği, kepçe kulak estetiği

Telefon

0543 489 26 63

Email

bilgi@drrasid.com

Adresimiz

1071 Usta Ankara İş ve Yaşam Merkezi B Blok Kat:18 No:130 (25B/130) Çankaya - Ankara

hakkimda

Op. Dr. Raşid TOKSÖZ

Op. Dr. Raşid Toksöz öğretmen anne ve babanın üçüncü çocuğu olarak Sivas’ta dünyaya geldi. Ebeveynlerinin görevi gereği eğitimini Anadolu’nun farklı illerinde tamamladı.

1997 Fen Liseleri’ne giriş sınavında Meram Fen Lisesi’ne ve 2000 ÖSS’de Hacettepe Tıp Fakültesi Türkçe Tıp Bölümü’ne birinci olarak girdi. 2007 yılında Meram Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Bölümü’nde araştırma görevlisi olarak göreve başladı. 2012 yılında uzman hekim olmaya hak kazandı ve aynı yıl Amerika Birleşik Devletleri’nde Mayo Clinic ve New York Üniversitesi’nde gözlemci doktor olarak çalıştı. 2016-2018 yılları arasında Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi’nde Doktor Öğretim Üyesi olarak görev aldı. Birçok yerli ve yabancı hakemli dergide yazıları yayımlandı ve birçok akademik dergide Editörler Kurulu’nda yer aldı. Halen Ankara’da özel hekimlik yapmakta olan Dr. Raşid evli ve üç çocuk babası olup çok iyi düzeyde İngilizce bilmektedir.

Erkek Karın Şekillendirme

Spor yapıyoruz, diyet yapıyoruz, koşuyoruz yüzüyoruz ama yine de karın kaslarımız istediğimiz gibi olmuyor, doğru mu? Emin olun bu sadece sizin sorunuzu değil. Bu satırları okuduğunuz için şanslısınız çünkü artık gerçek bir çözümden haberiniz var: Evet Liposakşın! Ama klasik liposuction değil, daha farklı cihaz ve daha fazla emek gerektiren teknolojik yağ alma cihazları.

Boyun Estetiği

Boynumuzun ince derisi altında alt çene köşesinden başlayan incecik bir kas vardır. Platisma kası ; Bu kas zamanla boyun derisindeki kırışıklıkların ve dikine halat gibi olan gerginliklerin nedenidir. Kırışıklık anlamından en çok yatay ve bazen de dikey kırışıklıklar zamanla oluşur. Çözümü basitçe toksin uygulamalarıdır. Ancak bazen yeterli olmaz ve gençlik aşıları olarak bilinen mezoterapi ürünleri ile müdahale ederiz.

Kırmızı Yüz Tedavisi

Kırmızı yüz ataklar halinde özellikle yanakların pembe-kırmızı renge dönmesidir. Sosyal olarak kişiyi zorlayan bu durum kişinin ruh halini karşıya ani yanıltılmasıdır. Sebebi hormon ve fizyolojik olaylarla kılcal damarların kanla dolması ve deriyi belirginleştirmesidir.İnce ve açık tenli beyaz kişilerde daha sıktır. Güneş ışınları ve ısı değişimi bu durumu artırır. artırır. Ayrıca aşırı sıcak ve soğuk geçişleri sık yaşarsa da kırmızı yüz ihtimali artar.